Tomaš Tomaševski – “Mano vardas Kaktusas“

Tai antroji bestselerio „Sapnų narvas“ autoriaus Tomaš Tomaševski knyga. „Mano vardas Kaktusas“ – jautrus ir nuoširdus jauno žmogaus pasakojimas apie seksualinę savivoką, gana drastiškus ieškojimus ir liūdnokas socialines patirtis. 

Herojus nusprendžia esąs aseksualus. Ar patikėsite tuo? Ar patikėsite, kad romano siužeto vingiai – realūs? Kad personažai – tikroviški? Spręsti Jums, skaitytojai. Net jei nepatikėsite, šią knygą skaityti tikrai nebus nuobodu.

„Viena pažįstama prisipažino, kad jai skaityti kūrinį buvo nejauku. Ši mintis mane pradžiugino. Manau, knygos turi iššaukti minčių bei emocijų štormus. Tikiuosi, ši knyga sukels nejaukumo jausmą, privers pajusti svetimą gėdą, o gal šyptelėti ar skaudžiai nuliūsti.

Mano bendramintė Victoria Volgina taip atsiliepė apie knygą: „Iš pirmo žvilgsnio neįpareigojanti istorija apie nepritampantį vaikinuką, kuris lyg ir nejaučia didelio poreikio pritapti, netrukus virsta tikrų tikriausia drama, kur vietos šypsenoms lieka vis mažiau. Skaitytojas gauna progą stebėti, kaip auga puoselėjamas sukulentas (toks kambarinis augalas – red.), ir jam gali daug kas nepatikti, nes mums retai patinka, kas yra svetima ir nesuprantama, o Simonas yra būtent toks – nepažintas, nesuprantamas ar net tiesiog nesuvokiamas. Bet ar kuriam nors iš mūsų šie pojūčiai yra svetimi? Ar atsivėrę negirdėjome to kartaus ir sielą draskančio paguodos žodžio „praeis“?“

Norėčiau padėkoti „Naujo vardo“ komandai, taip pat tarti nuoširdų ačiū tiems, kurie tikėjo, padėjo ir drąsino. Ačiū Viktorijai, Auksei, Rūtai, Gražinai bei Artūrui.“

Tomaš Tomaševski

 

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

 

Komentarai
  1. Evelina parašė:

    Patiko. Labai.

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s