Daiva Sotera “Horizonto linijos“ (romanas)

Meilė, kančia, aistra, atsakomybė, kūryba, etika, savigrauža ir vėl meilė – visa tai rasite šiame beveik detektyviniame siužete. Tik detektyvas vyksta ne tamsiuose kriminaliniuose didmiesčio skersgatviuose, o giliose, grynose ir graudžiai kilniose, tarsi iš praeitų šimtmečių, veikėjų sielose. Realybėje ir prisiminimuose ošiant jūrai.

“Horizontas – tai ypatinga, fiziškai neegzistuojanti vieta, kur Dangus susitinka su Žeme. Kiekvienam žmogui ji vis kita, brėžiama ir nužymima per gyvenimą, besidairant surandama ir vėl išslystanti iš akių, o tada ieškoma iš naujo. Už horizonto dingsta mūsų prarasti dalykai, iš už jo ateina mūsų atradimai. Ilgainiui tie praradimai ir atradimai prabyla tekstais, kūriniais. Autorius drauge su savo knygos veikėjais išsirengia į kelionę po savo ir kitų horizontus.

Šioje knygoje savo horizonto linijas brėžia seserys dvynės, rašytojas, fizikė, poetas, profesorius, kardiologas ir tie, kuriuos jie sutinka pakeliui link teritorijos, prieinamos vien dvasiai. Viena iš sutiktųjų – knygos autorė.“

Daiva Sotera

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s