Nerijus Laurinavičius – “EMI – GRACIJA“

virselis-emigracija640

Tūkstantmečių sandūroje jaunas žmogus ieško savo vietos po saule ir, palikęs gerą darbą Lietuvoje, patiria neįtikėtinų nuotykių Anglijoje, Prancūzijoje ir Graikijoje. Su bendražygiu jis patenka į nusikalstamų grupuočių voratinklius, iš kurių išsikapstyti be galo sunku. Besiblaškydamas po iššūkių kupiną pasaulį, jis dažnai nugrimzta į itin liūdnus arba iki ašarų linksmus vaikystės, paauglystės, mokyklos laikų prisiminimus, nepaprastai gyvai, atvirai, kūrybingai ir tirštai atspindinčius praeito amžiaus paskutiniųjų dešimtmečių aktualijas, laikotarpio dvasią. Emigracija – tarsi vidinis jaunuolio tapsmas, kupinas egzistencinių ieškojimų, nuolatinio bandymo suvokti žmogaus gyvenimo esmę ir prasmę. Būtent emigracija galiausiai padeda sugrįžti į patį save, į mylimą šalį ir suprasti tai, kas yra svarbiausia.

Nerijus Laurinavičius (g. 1979) – rašytojas, aktorius, atlikėjas ir tinklaraštininkas iš Vilniaus. Labai mėgsta keliauti ir fotografuoti.

„Gyvenimo tikslas – išmokti gyventi ČIA ir DABAR, o ne TEN ir PO TO. Lėtai, su knyga, su eilėraščiu, su kavos puodeliu, su muzika ir daina, su meškere rankoje, su rytais bundančiu ežeru, su mišku, su naujai pažintu žmogumi, nes visame tame telpa labai daug (jei ne viskas). Gyvenimas yra per trumpas ir pernelyg trapus, kad jį švaistytumei itin dideliems ambicingiems planams. Tai tarsi nuolatinis mokymasis grožėtis praskrendančiais muilo burbulais, galiausiai suvokiant, kad ir mes į juos kažkuo panašūs…“

N. L.

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

 

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s