Lukas Butkus – “Alisa žino“

Pirmasis „Naujo vardo“ išleistas detektyvas. Kaip ir reikia tikėtis – su visais privalomais atributais: policininkais, žmogžudystėmis ir t. t. Ir istorija, kuri ne vieną kartą pasisuka netikėtu kampu, verčia skaitytoją kartu su detektyvu vėl ir vėl spręsti painias mįsles – iš pirmo žvilgsnio kiek mistines, bet, kaip paaiškėja… Tačiau neišduosime, skaitykite ir spėliokite patys.

Autorius apie knygą:

„Prieš penkis metus, kai man buvo keturiolika, nusprendžiau parašyti romaną. Po metų turėjau rankraštį, po pusmečio ir paredaguotą jo variantą. Dėl įvairių priežasčių „Alisa žino“ atgulė į stalčių. Abejojau ja, o ji kantriai laukė. Per tą laiką užsiėmiau kitomis kūrybinės išraiškos priemonėmis – ne tik literatūrinėmis, bet ir muzikinėmis. Tik aštuoniolikos su puse išdrįsau nupūsti nuo jos dulkes, pažvelgti „naujomis akimis“ ir išsiųsti į leidyklą, galvodamas: „Jeigu nepriims – nepriims, tai kas?“ Todėl džiaugiuosi, kad po tiek laiko „Alisa“, kaip ir aš, galės pradėti naują savo gyvenimo etapą. Dabar man devyniolika ir tuoj pradėsiu studijuoti kompoziciją Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 

„Alisa žino“ gimė tam tikru mano gyvenimo laikotarpiu ir priklauso tik jam. Jeigu būtų tekę parašyti šį romaną dabar, neabejoju, kad būčiau išvengęs ne vienos pradedančio rašytojo klaidos, kurių romane apstu (tikriausiai tą patį sakysiu ir po dešimties, ir po dvidešimties metų). Dėl to tikiuosi, kad skaitytojas (-a) man atleis ir skaitys jį tokį, kokį parašiau, – kaip nuotykį ir galimybę atitrūkti nuo kasdienybės.

Skiriu šią knygą Mamai – detektyvų mylėtojai, įkvėpusiai mane pamilti knygas ir pasakojimus.“

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

Komentarai
 1. Rima Rita parašė:

  Patiko. Labai įdomi istorija,netikėta pabaiga, gražus viršelis.Rekomenduoju paskaityti.

 2. Zydre parašė:

  Super Lukai!!!! Sveikinu, didžiuojuosi ir linkiu sėkmės tolimesnėje kūryboje !!!!

 3. Elena parašė:

  Puikus detektyvas, vertas dėmesio ir skaitymo vakarų. Vietomis jautėsi siužėto pritempimas, bet rekomenduočiau susipažinti su knygos turiniu 🙂 Pabaiga nanuvylė.
  Lauksiu tęsinio!

 4. Neniškis parašė:

  Puiku. Lukai, pavardė “Neniškis“ nėra populiari, noriu paklausti, kaip gimė mintis inspektoriui Leonidui duoti šią pavardę ?

  • Jolanta parašė:

   Puiki istorija, įtraukianti. Pakanka mistikos, paslapties, detektyvo. Sakyčiau viskas logiškai susiję. Nėra taip, kad skaitant viskas imtų atrodyti kaip nesąmonė ir taptų nebeįdomu. Istorijos pabaiga nėra naivi ar lengvai nuspėjama, tai daro knygą nenuobodžia. Sveikinu autorių! O pavardė Neniškis sakyčiau nereta, nes aš pažįstu net keletą Neniškių 😊, tiesa visi jie priklauso tai pačiai giminei.
   Lukai, būtinai rašykite toliau! Linkiu sėkmės!

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s