Loreta Puskunigė “Pasiaiškinimas“ (romanas)

Jei Bridžita Džouns gyventų Lietuvoje, jos istorija, ko gero, būtų labai panaši į Loretos Puskunigės romaną. Tik lengviau nuspėjama ir gal mažiau šmaikšti. Neįmanoma nesusižavėti „Pasiaiškinimo“ heroje – tokia nuoširdžia, jausminga, kandžia, savikritiška, nuolat ieškančia ir galų gale atrandančia, ko jai iš tiesų reikia gyvenime…

Pasiaiškinti man tenka dažnai. Ne visi supranta, kodėl aš elgiuosi vienaip ar kitaip, dažnai užduoda klausimus, kurie kartais tiesiog išmuša iš vėžių. Visus atsakymus bus kur kas paprasčiau sudėti į knygą. Nors pagrindinė veikėja nesu aš ir dauguma čia aprašytų įvykių yra išgalvoti, tačiau knyga pati neatsirado – ją kas nors turėjo parašyti. Kartais minčių būna tiek daug, o išsipasakoti nėra kam – tuščias „Word“ lapas neretai tampa geriausiu klausytoju. Ir vis dėlto, tikiu, kad ši knyga ras savo skaitytoją. Nemeluokite, jūs taip pat mėgstate kebabus, ir pamačiusios gražius batus tai atveriate, tai vėl užveriate piniginę. Neverta tikėtis, kad gyvensime ir vieną dieną kažkas nutiks kažkas stebuklinga. Maži stebuklai kiekvieną mielą dieną, tik klausimas, ar mes tai pastebime. Rašydama šią knygą bėgau nuo susikaupusių darbų, kurie nebeteikia tiek džiaugsmo, kiek anksčiau. Laimei, baigdama paskutinius puslapius supratau: kol pati nesiryšiu pokyčiams, jų paprasčiausiai nebus. Pažadu, kad jei situacija nepasikeis, tuos nemokius darbdavius kitoje knygoje aprašysiu su jų tikrosiomis pavardėmis. Daugiau ryžto ir noro pasiekti savo asmeninę laimę linkiu ir jums.

Pasirašo

prancūzų buldogo (ne Vaito, bet Francės) šeimininkė.

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

Komentarai
 1. Raimonda parašė:

  Labai patiko! Skaitosi labai lengvai. 1000% tiesos is moterų gyvenimo, tikrai kiekviena kažką ras apie save 🙂

 2. Gintaute parašė:

  Man labai patio. Labai lengvai, aiskiai parasyta. Laukiu nauju autores knygu.

 3. Sandra parašė:

  Labai labai lengvai susiskaitė. Pradėjau skaityti visai netyčia, po vidurnakčio…tai nepajutau kaip rytą pasitikau nemiegojusi.
  Tiek daug taiklių frazių ras kiekviena moteris iš savo gyvenimo. Apie visuomenės požiūrį, stereotipus ir peršamą nuomonę. 10 balų! Laukiu kitų šios autorė knygų.

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s