Janina Juzėnienė “Panytė“ (novelės ir romanai)

Mielas skaitytojau, prieš Tave – unikali knyga, kuri, jei pagaus, įtrauks į keistą prieškario (taip pat karo ir pokario metų) Lietuvos kaimo ir mažų miestelių žmonių hermetišką pasaulį su sunkiais darbais, žiaurokais nerašytais įstatymais, aistringais charakteriais ir netikėtais likimais.

Skaityti skanu. Autorė – puiki pasakorė, kalba – paprasta, bet gyva (su mielomis tarmybėmis), visi veikėjai – vienaip ar kitaip simpatiški, net ir patys blogiausi. Paliestos įvairios tematikos – žydai, lenkai, sovietai, vokiečiai, pinigai, ūkis, tačiau svarbiausia kūriniuose – meilė ir ženatvė. Deja, ne visada žengiančios koja kojon.

Kūrinių šioje knygoje daug, tad skaitymo malonumo užteks ilgam. Tik tampa gaila, kai istorija baigiasi, nes liūdna skirtis su personažais, kuriuos pamilsti. Norėtųsi, kad pasakojimas tęstųsi ir tęstųsi.

Vienintelis rimtesnis priekaištas autorei – kad kai kuriems kūriniams tarsi pritrūksta pabaigos, kulminacijos ir atomazgos gali pasirodyti silpnokos.  Tačiau skaitymo malonumo tai neatima – skaitytojų laukia ilgi jaukūs vakarai su elektronine knyga rankose.

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

Komentarai
  1. Asta parašė:

    Įdomu, lengva, malonu skaityti. Nuostabi knyga, po sunkios dienos, verčianti įsitraukti į personažų gyvenimą.

  2. Vanda parašė:

    Turėjau didelį malonimą skaitydama šios autorės kūrybą.

  3. Dovilė parašė:

    Jau seniai buvau skaičiusi tokią “skanią“ knygą. Kiekviena istorija įtraukia, paliečia ir nesinori paleisti… Ačiū už suteiktą malonumą!

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s