Deima Kelias “Alisa mokosi dainuoti“ (romanas)

Nesantuokinė klasiko Daniilo Charmso (1905-1942) duktė Deima Kelias dovanoja lietuvių skaitytojams gerą humoro dozę – medicininį detektyvą „Alisa mokosi dainuoti“. Nemokantys juoktis gali diskutuoti, ką gi autorė rūkė, mokantys – mėgautis visa humoro skale nuo subtilaus angliško iki grubaus juodojo. Visi kiti privalo knygą perskaityti vien todėl, kad ji gera.

P. S. Autorės kilmė ir vardas suklastoti.

Romane panaudoti fragmentai iš kino scenarijaus  „Alisa mokosi dainuoti“, kurto 2002 kartu su Karoliu Jankumi.

„Ši istorija gimė prieš daugiau nei dešimt metų. Tuomet dar nebuvo išmaniųjų telefonų nei „Spotify“. Tačiau ir tais senais laikais žmonės sirgo, ėjo į darbą, mylėjo, neapkentė, mirė ir kartais prisikeldavo.

Tai tekstas, ištrauktas iš tamsos. Istoriją rašiau sau nelengvu laiku, išsiskyrusi su Karoliu. Parašius supratau, kad šis keistas kūrinys niekam nereikalingas, nes tais laikais ir elektroninės leidybos nebuvo. Taigi „Alisa“ keliavo iš vieno mano kompiuterio kietojo disko į kitą, kol vieną dieną išdrįsau…

Kas per tuos metus pasikeitė mano gyvenime? Užaugo sūnus Aleksandras, jam dabar 18 (taip, nesugalvojau kito, gražesnio vardo vienam knygos personažų). Mokiausi kovos menų, pradėjau šokti. Baigiau  kūno ir judesio terapijos studijas. Ir, žinoma, teberašau scenarijus.

Džiaugiuosi, kad skaitote šitas eilutes. Nuoširdus ačiū Indrai Karklas už palaikymą rašant  ir pasakojimą apie balsus. Esu dėkinga „Naujam vardui“ už tai, kad priėmė „Alisą“. Jaučiuosi nesutramdomai laiminga.“

Deima Kelias

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s