Darius Tauginas – “KEISTI DALYKAI DEDAS…“

 

tauginas_virselis

Parašiau aš apie garbųjį fotomenininką Marijoną Sabūtį ištisą knygą. Taigi visai tikėtina, kad jis nėra reali asmenybė, o tik knygos personažas. Ot, kaip jis nustebtų! O žinant Markos karštą būdą, dar imtų ir pradėtų bjauriai (bet lietuviškai) plūstis ir kumščiais mojuotis. (Čia gali rasti mano interviu su Marijonu Sabūčiu.)

„Keisti dalykai dedas…“ – 2011 m. parašytas, keleriems metams pamirštas, kad subręstų, 2020 m. vėl atrastas ir ganėtinai pakoreguotas, idant atspindėtų nūdienos dvasią, romanas. Ir ne vien tik apie Marijoną Sabūtį. Kūrinys išėjo ganėtinai sluoksniuotas. Sąmoningai. Kitkas irgi savo vietose. Daugmaž sąmojingas. Su gražiais lietuviškais keiksmažodžiais.

D. T.

Darius Tauginas – savamokslis publicistas, keturių romanų autorius, kuriam likimas nepašykštėjo ir kitos veiklos bei savybių: TV filmų scenarijų, straipsnių žurnaluose (kol jie dar gyvavo popierinėse versijose) rašymo, medinių langų vadybininko uoslės, upeivio-motoristo iššūkių ir ištvermės Nemuno vingiuose.

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

 

Komentarai
  1. Levis, toks. parašė:

    Taigi, tai buvo pirma knyga mano Kindle. Ne koks nors techninis zinynas, ne kokia dokumentacija, o butent si knyga, nes zinojau, kad ji to verta ! (ne tam kad ten buti, o kad taip patogiau skaityti) Lauksiu prasiziojas daugiau 🙂

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s