Bernardas Gailius “Teisingas gyvenimas“

Jei mėgstate draugų kompanijoje papolitikuoti arba pasiginčyti su televizijos žinių vedėju, bet pajutote, kad ėmėte kartoti vakarykščius pavyzdžius ir argumentus, o naujų ieškoti nėra kada, nes reikėtų kiauras paras naršyti internete ar ištisas naktis skaityti ilgas ir nuobodžias akademikų monografijas be paveikslėlių, žinokite, kad visa tai už jus jau padarė dr. Bernardas Gailius. Ir parašė šūsnį esė, kurias sudėjo į knygą „Teisingas gyvenimas“.
Obama ir Putinas, Šventasis Tėvas ir Platonas, Talibanas ir Artūras Račas, gėjai ir Mantas Adomėnas, – niekas nepraslydo pro žvitrias jauno autoriaus akis. Neilgi tekstai, saikingai atskiesti citatų ir gausiai pagardinti laisvo mintijimo sultimis, padės jums surasti naujų temų ir argumentų išsamiems pokalbiams bičiulių draugijoje.

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

Komentarai
  1. Danutė parašė:

    Malonu skaityti plačių pažiūrų autoriaus mintis. Vertos dėmesio antraštės: “Ar pilietybė nepraranda savo reikšmės kartu su tautine valstybe?“, “Kaip sprendžia Dievas?“, “Ar humanitariniams mokslams gresia pavojus?“. Įdomūs samprotavimai apie vienalytes santuokas ir apskritai apie šeimą. Tačiau šioje vietoje ne su viskuo sutinku.

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s