Artūras Žilis “Atpirkimas | Kartą Lietuvoje“ (romanai)

Smurtas, svaigalai, ginklai, nusikaltimai. Bet taip pat – draugystė, meilė, savigarba, Dievas. Viso to pilni du jauno dainų tekstų kūrėjo ir atlikėjo Artūro Žilio, dar žinomo slapyvardžiu Kristagas, aštraus siužeto romanai. Dėl necenzūrinės leksikos, smurto ir erotinių scenų šie kūriniai – tik suaugusiems.

„Atpirkimą“ ir „Kartą Lietuvoje“ vienija ne tik banditiško romano žanras. Abi istorijos susijusios ir savo siužetais bei problematika. „Meilė ir mirtis Marijampolėje“ – būtų galima apibendrintai pavadinti kūrinius. Arba – „Paslaptinga medinio kryželio kelionė“. Arba „Sergantis genijaus protas“. Artūras Žilis ne tik puikiai mezga intrigas, vingiuoja siužeto linijas ir išlaiko įtampą, bet ir genialiai atskleidžia, kokia karšta ir aštri, net nuodinga košė gali virti jauno žmogaus galvoje, kaip lengvai iš draugiško ir talentingo paauglio šis gali tapti asocialiu asmeniu, bei kokie iš tiesų yra šeimos, visuomenės, meilės ir Dievo vaidmenys šiame virsme.

Romanuose kiek įmanoma išlaikyta autentiška veikėjų ir pasakotojo kalba – su visomis svetimybėmis, žargonu, slengu. Tai suteikia kūriniams savitą skonį ir spalvą. Sužavi ir pats pasakojimo būdas, varijuojantis nuo įtikinamai autentiškų beraščio paauglio užrašų iki tarantiniškai spalvingų ir ironiškų veiksmo scenų, svyruojančių ant parodijos ribos.

Icon_downloadAtsisiųsti EPUB formatu (į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį etc.)

Icon_readSkaityti naršyklėje (*pastaba)

Icon_read Atsisiųsti iš “Apple iTunes“

 Autoriaus Artūro Žilio dovana – audioknyga, jo paties įskaitytas pirmasis romanas  “Atpirkimas“. Kaip ir el. knyga, nemokamai:

VISI SKYRIAI ZIP ARCHYVE

1. Autoriaus žodis
2. Įžanga
3. Pirmas skyrius
4. Antras skyrius
5. Trečias skyrius
6. Ketvirtas skyrius
7. Penktas skyrius
8. Šeštas skyrius
9. Septintas skyrius
10. Aštuntas skyrius
11. Devintas skyrius
12. Dešimtas skyrius
13. Vienuoliktas skyrius
14. Dvyliktas skyrius
15. Tryliktas skyrius
16. Baigiamasis autoriaus žodis

Komentarai
  1. pirmas parašė:

    Pirmas skyrius ne į temą, iš kažkur kitur įkeltas, senukas pasaką seka. Įkelkit tikrą☺

  2. kila parašė:

    Nors knygu neskaitau, bet sita suejo. antra dalis patiko labiau, bet ir atpirkimas geras. atrodo, kad bicas savo gyvenima pasakoja su visom smulkmenom.

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s