Du procentai

linksma1

Skirkime 2 proc. savo pajamų mokesčio naujų ir linksmų „Naujo vardo“ knygų leidybai!

APIE 2 PROC. LINKSMAI. Geriausias sprendimas, kaip nenusižengiant įstatymams pakoreguoti valstybės biudžeto sudarytojų prioritetus kultūros naudai – pasinaudoti įstatymo spraga ir skirti 2 proc. idėjoms, projektams ir darbams, kurie, mūsų ir Jūsų nuomone, šalies kultūrą ne skurdina, o turtina. Jei paliksime tuos 2 proc. valdžiai, ji gali juos panaudoti tam, kad šią „įstatymo spragą“ mikliai užlopytų. Tad gal negundykime jų nuodėmingiems darbams ir apsukriai aploškime. Bankas – daugiau geriausių „Naujo vardo“ išleistų lietuvių autorių kūrinių nemokamai pasieks daugiau skaitytojų.

Skirkite savo 2 proc. GPM ir „Naujas vardas“ juos konvertuos į naujas ir linksmas kūrybiškiausių kūrėjų knygas!

Atlikite tai internetu:

Prisijunkite prie e-deklaravimo sistemos internetu Jums patogiu būdu (per banką, VMI priemones ar elektroninį parašą). Tai galite padaryti ČIA.

Prisijungę prie sistemos, kairėje pusėje esančiame meniu  pasirinkite „Pildyti formą“, „Prašymas skirti paramą“. Jums atsivers FR0512 v.3 forma (galima pildyti tiesiogiai portale), kurioje  tereikia įrašyti:

  • 1–4 laukeliai – Jūsų duomenys
  • 5 laukelis – mokestinis laikotarpis: 2017
  • 6S – uždėti varnelę
  • E1 – gavėjo tipas: 2
  • E2 – gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 304430707
  • E4 – norėdami skirti visus 2%, įrašykite 2
  • E5 langelyje galite nurodyti, kad skiriate 2% GPM keliems metams į priekį – iki 2021 metų imtinai.

Galite savo 2 proc. pajamų mokesčio skirti ir išsispausdinę bei užpildę šią PDF formą (sudėtingesnis būdas). Ją reiktų įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui (mokesčių administratoriui), arba išsiųsti paštu į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai (reikia pateikti ir asmens tapatybės dokumentą). Plačiau apie šias alternatyvas rasite ČIA.

Jau išdalinote savo liūdesį, džiaugsmą ir nerimą (t.y., 2 proc. GPM) kitiems, o gal nesate GPM mokėtojas, bet vis tiek norite dalyvauti kasdienėje mūsų šventėje, kurioje nauji autoriai randa savo skaitytojus, o skaitytojai – naujus lietuvių literatūros autorius? Tada Jums – ČIA.